תחומי התמחות

קידום אתרים

קידום אתרים אורגני הינו תחום אשר מתפתח במהירות, והוא מספק פלטפורמה חיונית לבעלי עסקים לצורך השגת לקוחות פוטנציאליים, אשר חיפשו את מוצריהם והגיעו לאתר שלהם. באם אתרכם מדורג בתוצאות הראשונות של דף החיפוש הרי שבאופן טבעי יעודד הדבר יצירת קשר ועניין מצד הגולשים אשר חיפשו את המוצרים או השירותים במנוע החיפוש. חשיפת אתרכם לכמויות האדירות של מחפשי השירותים או המוצרים מגדיל באופן טבעי את כמות הפניות אשר מקבל בית העסק, בין אם הנכם אנשי מקצוע אשר מספקים שירותים, ובין אם אתם בעליהם של חנויות ועסקים אשר מציעים מוצרים שונים.

כל פרויקט קידום אתרים אורגני יתחיל במחקר ממוקד של ביטויי המפתח, אשר רלוונטיים לצורך קידום האתר.

את ביטויי המפתח הראשיים בעלי נפח החיפוש הגבוה נמקם בראש הרשימה של הביטויים לקידום, ואליהם נצרף רשימה ארוכה של ביטויים זנב ארוך בעלי נפח חיפוש נמוך יותר ותחרות SEO נמוכה אך בעלי יחס המרה גבוה לקנייה.

קרא עוד


פרסום בגוגל

גוגל הינו מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בקרב הגולשים וומתוך כך הוא משמש כפלטפורמה פרסומית מבוקשת. שיטת הפרסום בגוגל ממומשת על ידי מודעות מילים המופיעות לצד ומעל תוצאות החיפוש האורגניות. התשלום עבור הפרסום מתבצע פר הקלקה.

קרא עוד

 
מערכות ניהול תוכן

 

לכל בעל אתר דרושה מערכת ניהול תוכן לניהול התכנים והמוצרים שלו באתר. לאחר שנים של הכרות מעמיקה עם מערכות ניהול תוכן ( CMS ) שונות הקמתי מערכת ניהול תוכן ייחודית בשם Exteme CMS. מערכת חכמה זו עונה על כל הדרישות של ניהול תוכן בצורה ידידותית למשתמש וכמו כן תומכת בהקמת אתרים.

קרא עוד

פרטי התקשרות
שעות פעילות :
  • ראשון - חמישי 9:00 - 18:00
צור קשר